Logo
Alfred+, de meerwaarde in huis

Alfred makelaars & adviseurs is al meer dan 60 jaar de spil in de betere woningmarkt in Haren, Groningen en omstreken. Alfred makelaars & adviseurs biedt meerwaarde: gedegen en specialistische kennis van de woningmarkt en hypotheken, een uitgebreid lokaal en landelijk netwerk, krachtige presentaties, oprecht enthousiasme en heldere procedures die zoveel mogelijk zekerheid bieden.

Het team van Alfred Bakker

Alfred Bakker

Alfred Bakker

NVM-Makelaar

050 370 1278
alfred@alfredbakker.nl
Mark Pieter Bakker

Mark Pieter Bakker

NVM-Makelaar

050 370 1278
mark@alfredbakker.nl
Patrick Blomsma

Patrick Blomsma

NVM-Makelaar

050 370 1278
patrick@alfredbakker.nl
Kevin Woldhuis

Kevin Woldhuis

NVM-Makelaar

050 370 1278
kevin@alfredbakker.nl
Niels Folkersma

Niels Folkersma

Commercieel Manager

050 370 1278
niels@alfredbakker.nl
Marcel Koert

Marcel Koert

Kandidaat Register-Makelaar/Taxateur

050 370 1278
marcel@alfredbakker.nl
Rutger Bakker

Rutger Bakker

Accountmanager

050 370 1278
rutger@alfredbakker.nl
Annerike Wolf

Annerike Wolf

Commercieel Medewerker Binnendienst

050 370 1278
Danni Steenhuizen

Danni Steenhuizen

Commercieel Medewerker Binnendienst

050 370 1278
Margriet Kleve

Margriet Kleve

Commercieel Medewerker Binnendienst

050 370 1278
Logo

Erik Swaving Dijkstra

Commercieel Medewerker Binnendienst

050 370 1278
Logo

Simone Jonkers

Commercieel Medewerker Binnendienst

050 370 1278
Guus Teerling

Guus Teerling

Financieel adviseur

guus@teerling-partners.nl
Gert-Jan Sijken

Gert-Jan Sijken

Financieel adviseur

gertjan@teerling-partners.nl
Logo